GOLHOUSE
ALTIN İŞ YAPI MARKETLERİ NALB.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Altın-İş Grup şirketlerinden Altın-İş Yapı Marketleri Nalb. İnş. Tic. Ltd.Şti. bugün ahşap ve hırdavat sektörüne yön veren öncü bir kuruluş haline gelmiştir. Altın-İş; yapı sektöründe, en doğru, kaliteli ve çok çeşitli malzemeyi çatısı altında bulunduran ve aynı zamanda deneyimli çalışanlarının bilgi ve tecrübelerini, müşterilerine en doğru şekilde ulaştıran bir yapı marketleri zinciridir.

Hem yapı sektöründen hem de son kullanıcılardan oluşan müşterileri, tecrübeli çalışanları danışmanlığında, en pratik ve uygun çözümleri Altın-İş garantisi altında tek bir çatı altında bulabilirler.

Her biri ortalama 4000m2 büyüklüğündeki 5 adet mağazası ve toplamda 25.000m2 depolama kapasitesiyle ( İkitelli Keresteciler Sitesi Mağazası/ İstanbul, Çorlu Mağazası / Tekirdağ, Sultan Gazi Mağazası / İstanbul, Gamas Sanayi Sitesi Mağazası / İstanbul, Goldhouse Yapı Marketleri Mağazası / İkitelli- İstanbul (2010 ekim sonu açılacak) ) dünya markası olmuş bir çok yerli ve yabancı ürün, en uygun fiyatlarla yer almakta, ayrıca ürünlerin, satış sonrası montaj, servis ve garanti hizmetleri, yine Altın-İş müşteri memnuniyeti anlayışına paralel olarak, müşterilere ulaştırılmaktadır.

Sloganımız,

"Dünya Markalarını daha ucuza almanın yolu, Altın İş’ten geçer"